На Кіровоградщині перевірять постачальників харчових продуктів – ЄЛІСАВЕТ СЬОГОДНІ

На Кіровоградщині перевірять постачальників харчових продуктів

Наразі триває розслідування причин виникнення захворювання на гострий ентероколіт 5 вихованців помічнянського ДНЗ. Про це повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області Ігор Бойчук під час сьогоднішньої апаратної наради в ОДА.

Повідомляє сайт Єлісавет Сьогодні.

За його інформацією, 20 червня зареєстровано 5 випадків захворювання на гострий ентероколіт середньої тяжкості у вихованців ДЗН “Капітошка” (смт Помічна).
– На сьогодні діти залишаються на лікуванні в інфекційному відділені Добровеличківської ЦРЛ. Наразі з’ясовуються причини отруєння, триває дослідження проб води, харчових продуктів, приміщення закладу, – зазначив посадовець.
Голова ОДА Сергій Кузьменко доручив керівниками територій вже сьогодні організувати перевірку всіх постачальників, що забезпечують освітні заклади харчовими продуктами.
– Подбайте, щоб літня кампанія по оздоровленню дітей пройшла нормально і спокійно, щоб діти оздоровилися і з добрим настроєм повернулися додому готуватися до нового навчального року, – зауважив керівникам міст та районів очільник області.
За словами Сергія Кузьменка, цього літа оздоровчі табори області приймуть на відпочинок 60 дітей зі сходу України.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*